Ми використовуємо файли cookie для поліпшення функціональності нашого сайту, і надання нашим користувачам більших можливостей при користуванні сайтом. Для отримання додаткової інформації дивіться Політика використання cookies .

Прийняти
Увійти
Знайди дослідження в своєму місті

Коли ми ставимо собі запитання: «Що впливає на здоров’я нашого кишківника?», – відповідь здається дуже простою. Насамперед це наша генетика, а також те, що ми їмо або не їмо та які ліки приймаємо. Навіть спосіб народження має вплив на функціонування нашого кишківника. Сьогодні зосередимось на тому, як потрібно харчуватись, щоб покращити функцію бактерій, які живуть у нашому кишківнику.

Допомога у лікуванні кишківника, про яку ми говоримо, – це правило вилучення та доповнення у харчуванні:

  1. Вилучаємо з раціону продукти, які викликають імунологічну реакцію. До них відносять деякі нутрієнти. Дуже важливо перевірити, чи ці нутрієнти викликають у Вас якісь небажані імунологічні реакції. Окрім того, такі реакції можуть викликати глютен, білки молока, складники рослинного походження. Для визначення продуктів, які «не підходять» вашому кишківнику, варто пройти тестування на непереносимість їжі.
  2. Доповнюємо харчовий раціон продуктами, яких бракує. У лікуванні поганого травлення допомагають продукти, які містять: лактоферин, ізотіоціанат (сік квашеної капусти), суфорофан (броколі), фенол (екстракти ягід). Дефіцит цих складників може бути причиною виникнення дисбіозу.
  3. Усуваємо інфекції: вірусні, бактеріальні, паразитні за допомогою класичної фармакотерапії або деяких харчових добавок (ефірні олії, пробіотики, пребіотики тощо).
  4. Доповнюємо раціон визначеними дієтичними харчовими добавками: пробіотиками, призначеними лікарем, а також такими, як алое вера, вітаміни Д, С, Е, екстракти рослин.
  5. Доповнюємо харчування спеціально приготовленими стравами у ферментованому вигляді або бульйонами (овочевими, м’ясними (бажано з екологічного м’яса).

Який вигляд має правильний пробіотик?

На ринку є багато пробіотиків, які містять десятки штамів бактерій, від різних виробників. Однак велика кількість бактерій ще не означає хорошу якість.

То ж які критерії ми маємо враховувати при виборі пробіотиків?

Якісні пробіотики мають цифрову позначку. Наявність цифри на упакуванні свідчить про те, що перед надходженням у мережу аптек пробіотик пройшов цілу низку досліджень.

Контакти

send email footer  [email protected]

outgoing call footer 0 800 330 425
  • (безкоштовно)
  • пн-пт 8:00-17:00
  • сб 9:00 - 17:00
  • нд вихідний

write 48 Пишіть нам у чат на сайті

  • пн-пт 8:00-17:00
  • сб 9:00 - 17:00
  • нд вихідний

 

Забір аналізів вдома