Ми використовуємо файли cookie для поліпшення функціональності нашого сайту, і надання нашим користувачам більших можливостей при користуванні сайтом. Для отримання додаткової інформації дивіться Політика використання cookies .

Прийняти
Увійти

ЯК ПІДГОТОВКА ДЛЯ ПІДПРИЄМНИЦТВ


Підготовка до збору сечі для загального огляду

ЯК ПІДГОТОВКА ДО ТЕРМІНОВОЇ ВОЛНИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ ТЕСТУВАННЯ?

Перед плановим тестуванням сечі рекомендується уникати значних фізичних зусиль або тривалих маршів. 

Принаймні за добу до запланованого сечовипускання для дослідження рекомендується припинити статевий акт. 
Під час okołomenstruacyjnym і під час менструації мікроскопічного дослідження осаду сечі не повинно бути зроблено , і ви повинні розглянути питання про те , цей період не повинен вийти з дослідження.
 

Отримати спеціальну одноразову тару.
Перш ніж приймати зразок сечі, вимийте руки, а потім уретральний м'яз.
У контейнер дають сечу з так званого "середній потік".
  • перша невелика кількість сечі повинна бути доставлена ​​в туалет,
  • потім сечувати в контейнер (від 50 до 100 мілілітрів),
  • кінцеву порцію сечі слід знову повернути в унітаз,
Закрийте контейнер з пробою сечі щільно , напишіть на контейнер назву, дату і час збору - не покладіть інформацію на кришку. Зразок сечі повинен бути доставлений до обраної контрольної точки якомога швидше .
Якщо ви не можете доставити контейнер негайно, покладіть його в холодильник і довести його до випробування протягом 2-3 годин.
 

 

 УВАГА! 
Під час перименального періоду і під час менструації мікроскопічне дослідження осаду сечі не повинно проводитися, і слід розглянути, чи не слід припинити дослідження протягом цього періоду. 
У випадку, коли пацієнт не може мочитися в посудину (наприклад, немовля, лежачий пацієнт), сечу слід збирати в спеціальний поліетиленовий пакет, встановлений таким чином, що включає зовнішній отвір уретри. Мішки доступні в аптеках.