Ми використовуємо файли cookie для поліпшення функціональності нашого сайту, і надання нашим користувачам більших можливостей при користуванні сайтом. Для отримання додаткової інформації дивіться Політика використання cookies .

Прийняти
Увійти

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗБОРУ СЕЧІ?

 

Підготовка до збору сечі для посіву

ЯК ПІДГОТОВКА ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ СВОБОДИ

Культура сечі виконується, коли з'являються симптоми, що вказують на інфекцію сечовивідних шляхів (часте сечовипускання, біль і печіння уретри). Визначення присутності бактерій в даній пробі сечі та визначення їх чутливості до антибіотиків дозволяє вибрати відповідне лікування. Культурне дослідження сечі також було наказано підтвердити ефективність проведеного лікування та вагітних жінок. 

У здорової людини сеча фізіологічно стерильна, а уретра і область промежини колонізовані мікроорганізмами. Тому правильне збір сечі та доставка в лабораторію відіграють вирішальну роль у отриманні достовірного результату культури.

 

Отримують спеціальну, стерильну (стерильну) тару або транспортно-ростову середовище (можна придбати в аптеці).
Перш ніж приймати зразок сечі, вимийте руки, а потім уретральний м'яз.
Завантажте, бажано першу ранкову сечу, після нічного відпочинку.
Перш ніж приймати зразок сечі, ретельно вимийте руки теплою водою з милом , а потім уретральний м'яз (у жінок - область вульви, спереду до ануса, у чоловіків - жолудь після видалення крайньої плоті). Протріть одноразовим рушником. Це дозволяє позбутися бактерій, які, потрапивши в зразок, можуть фальсифікувати результат тесту.
У контейнер, намагаючись не торкатися внутрішніх стінок, мочитися від так званої "середній потік" :
  • перша невелика кількість сечі повинна бути доставлена ​​в туалет,
  • потім сечувати в контейнер ( 5 - 10 мл ),
  • кінцеву порцію сечі слід знову повернути в туалет.
Закрийте контейнер з зразком сечі щільно , напишіть на контейнер ім'я та прізвище, дату і час збору - не покладіть інформацію на кришку. Зразок сечі повинен бути доставлений до обраної контрольної точки якомога швидше .
Якщо ви не можете доставити контейнер негайно, покладіть його в холодильник (не заморожуйте) і принесіть його на випробування протягом 2-3 годин.
Якщо в день збору сечі неможливо доставити в лабораторію, рекомендується приймати сечу для спеціального набору 
з транспортно-ростової середовищем
 (сечовий, Uromedium, Uriline), дотримуючись інструкцій виробника. Сеча, зібрана в наборі транспорту і росту, може зберігатися при кімнатній температурі і доставлятися в лабораторію 
протягом 24 годин після збору.
У випадку, коли пацієнт не в змозі сечовипускати в стерильний контейнер (наприклад, немовля, лежачий пацієнт), сечу, 
дотримуючись принципів, описаних у пунктах 03 і 04, слід віднести до стерильного пластикового мішка, встановленого 
таким чином, що включає зовнішню котушку. уретра. Мішки доступні в аптеках.

 

УВАГА! 
Для того, щоб діагностувати інфекцію сечовивідних шляхів, краще всього зробити культуру перед першою дозою препарату, а в контрольній пробі - принаймні через кілька днів після закінчення лікування. Якщо у вас рецидивирующие інфекції сечовивідних шляхів, культура сечі і чутливість до антибіотиків слід робити під час кожного епізоду, оскільки бактерії можуть швидко стати резистентними.